неділя, 22 січня 2017 р.

Молитва до Дня Соборності України

Всемогутній і милосердний Боже, з Твоєї ласки майже сто років тому Україна стала соборною державою, здобула незалежність і свободу, і нині ми дякуємо Тобі за всі благословення, якими Ти обдарував нашу країну і весь український народ.  Впродовж цих років Твоя могутня правиця, Твоя присутність і керівництво провадили нас і берегли.
Ми часто грішили, збочували на манівці і відпадали від Тебе, але Ти щоразу повертав нас до Себе, посилаючи дедалі нові випробування.  Ти піклувався про нас і ніколи не полишав нас. Молимось до Тебе, Боже наш: дай нам серця, сповнені щирого каяття, палкої віри і твердого покладання на Тебе, щоб ми належно цінували Твої дарунки благодаті, виявляючи Тобі послух і вдячність.
Дай нам берегти і цінувати те, що Ти дав нам і зробив для нас. Най єдності, бажання і готовності служити Тобі для добра народові і на славу Тобі. Навчи нас бути відповідальними за наші слова і вчинки, за теперішнє і майбутнє України і українського народу. Просвіти тих, кому Ти дав привілей бути при владі, щоб вони побожно, з правдивим Божим страхом виконували свої обов’язки і не впали у гріх самолюбства, грошолюбства, захланності та байдужості.
Захисти нас від усякого зла, недолі, голоду, війни, поділення, невіри і відпадання від Тебе. Просвічуй і далі наші серця Своїм живим, вічним і святим Словом. Нехай Євангеліє Твого Однородженого Сина, а нашого єдиного Господа і Спасителя Ісуса Христа шириться теренами України і вкорінюється, приносячи плід у вигляді спасенних душ.
Даруй українському народові і нашій країні правдивий мир, злагоду і нелицемірну любов до Тебе і ближніх. Утримуй нас у спасенній вірі в Твого Сина, який живе і царює з Отцем і Святим Духом  нині і повіки. Амінь!

Немає коментарів: