середа, 31 жовтня 2018 р.

31 жовтня - День Реформації

Молитва до Дня Реформації

Дорогий небесний Отче, дякуємо Тобі за дарунок, який Ти дав своїй Церкві в особі Мартина Лютера. Твоя Церква на землі не вижила б, якби Ти не реформував її постійно. Через належне та вірне проповідування Твоїх слуг – реформаторів Христової Церкви, Ти дав засяяти світлу Євангелія Твого Сина на повну силу. Даруй нам, Твоїм дітям, щоб ми завжди могли з палкою вірою і покладанням на Тебе захищати Євангеліє від усіх ворогів і радісно проголошувати Його задля спасіння усіх людей і на прославлення Твого Святого імені.
Молимось Тобі: за допомогою Твого милосердя в Ісусі Христі, через наше каяття та віру, вірність і старанність зроби нас Своїми дітьми. Дай нам твердо стояти у вірі в нашого єдиного Господа і Викупителя, – правдиву Скелю Церкви. Допровадь нас до розуміння того, що Ти об’явив нам Себе у Святім Писанні за допомогою Святого Духа, щоб ми могли стати мудрими на спасіння вірою в Твого Однородженого Сина.
Зійшли на нас Твого Святого Духа. Вбережи нас у Твоїй постійній опіці і правді, дай нам втіху в усіх випробуваннях і спокусах, захисти від ворогів Твого Слова і вилий на нас і всю Церкву Твій спасенний мир. Ми просимо це через Ісуса Христа, нашого Господа і Спаса, який живе і царює з Тобою, Отче, і Святим Духом, один Бог нині і повіки вічні. Амінь.

Немає коментарів: