понеділок, 6 січня 2014 р.

МОЛИТВА НА СВЯТИЙ ВЕЧІР

Всемогутній Боже, Отче наш небесний, дякуємо Тобі за невимовний дарунок благодаті, який Ти дав цілому людству в народженні  Немовляти-Христа у Вифлиємі понад 2000 років тому.  Його проголосив Твій ангел тієї святої ночі, котру ми пригадуємо нині. Нехай незбагненна таємниця втілення Твого Однородженого Сина – Слова, що сталося Тілом, – зігріє наші серця та душі і наповнить їх втіхою та палким бажанням, подібно до пастухів у полі, поспішати до Його вифлиємських ясел і служити Йому.
Допоможи нам у правді та дусі щирого каяття радіти в день Різдва нашого  Спасителя, щоб ми в щирій та живій вірі могли приєднатися до пісні хвали ангелів, радості пастухів і подиву мудреців зі Сходу.
Нехай в цю святу ніч Христос знову народиться в наших душах, щоб правда, любов і викуплення, які Він приніс нам, віднині і повіки залишалися у нашому житті та наших серцях. Дай, Господи, щоб ми, подібно до Діви Марії, все, що пов’язане з Немовлям Ісусом, зберігали у своїх серцях і розважали над ним.
Тепер, коли Ти вчинив нас причетними до слави Твого Сина тут, на землі, даруй нам Твоєї благодаті розділити Його славу на небесах. Бо Він живе і царює з Тобою, Отче, і зі Святим Духом – нині і повіки вічні. АМІНЬ.


Немає коментарів: