понеділок, 13 червня 2022 р.

Молитва до Дня Святої Трійці

Віковічний Боже, Ти виявив Свою могутність, славу і велич, як Отець, Син і Дух Святий. Вклоняючись Тобі і стоячи в покорі, послусі та благоговійному трепеті перед Твоїм святим престолом разом з ангелами і всіма святими, ми молимось: 

Ти наш великий Бог і Господь. Ми линемо до Тебе, сповнені віри в Ісуса Христа, який викупив нас на хресті Своєю святою кров'ю.  Ми належимо Тобі, Господи, завдяки Твоїй ласці. Прийми, милостивий, нашу хвалу, доторкнися до наших вуст та сердець і вчини їх чистими. Ми знаємо, що лише Ти один є правдивим Богом, котрий промовляє до нас через Своє Слово і Свого Однородженого Сина.

Боже наш Триєдиний, вбережи нас у спасенній вірі і даруй нам ласку завжди визнавати Тебе, Твого Сина і Святого Духа єдиним правдивим Богом. Дай, аби ми ніколи не соромилися Тебе і не відкинули Тебе, щиро і радісно сповідали віру в Тебе. Утримуй наші душі від гріха. Дай нам перебувати у світлі Твоєї невимовної любові. 

Ми славитимемо Тебе, як нашого Творця, Викупителя і Спасителя, просвічуючого, освячуючого та вберігаючого у вірі Святого Духа, звеличуючи Твою незміренну милість і велич – нині і повіки віків. Амінь! 

Немає коментарів: